Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE: GRIS, OUA, LAPTE, FASOLE 2,5, UNT, DANONE NAT, MAZARE 2,5, MUSCHI FILE, APA ZIZIN, MALAI.

Număr anunț
DA26392639
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Alexandru Ioan Cuza Roman (CUI 12803259)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI 5785567)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
652,97 RON
Valoare atribuită
652,97 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

652,97 RON

din 652,97 RON estimat