Atribuită Cumpărare directă

28559060 DRB MARKER PT TABLA ALBA SE 9 19198092 RTC BURETE PT TABLA MAGNE BU 6 26077560 KPM MARK WHITEBOARD 4 CUL SE 4 47740600 DRB PIX CU GEL DIV CUL/5 SE 2 53708160 HER CAIET A4/70F/SP/M DIV BU 6 22882112 PGN CAIET A4/80F/D BASIC BU 1

Număr anunț
DA26397238
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205,41 RON
Valoare atribuită
205,41 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205,41 RON

din 205,41 RON estimat