Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii curente la statiile de autobuz din satele Stoenesti, Mogosesti, Budurasti, Dobriceni, Barlogu, Gruiu si Piscu Mare

Număr anunț
DA26379259
Autoritate contractantă
Comuna Stoenesti (CUI 2541860)
Furnizor / câștigător
MARIO ROXI DENS S.R.L. (CUI 38935024)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.997 RON
Valoare atribuită
22.997 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.997 RON

din 22.997 RON estimat