Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici: Carcasa ABS Voltaj 220V~50HZ Putere 1500W totala Motor 2600 rpm / 100W putere Viteza uscare aer 12m/s Temperatura aerului : 20-40 ºc la 10 cm Nivel sonor 72 dBA Timp uscare 20 s Clasa protectie umezeala IPX1 Uscare automata cu senzor Auto protectie 60S Dimensiuni: 225 x 160 x 282 mm Greutate 2,5 kg
- Număr anunț
- DA26370411
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr.1 Umbraresti (CUI 16142168)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 39712300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,24 RON
- Valoare atribuită
- 588,24 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.