Atribuită
Cumpărare directă
Pret PROMO valabil in perioada 01-30.09.2020 Pret lista: 562 lei +TVA Brother HL-L2372DN Imprimanta Laser monocrom A4, duplex automat, retea, afisaj LCD tactil 6,8cm, Viteza de tiparire: 34ppm, rezolutie: 1200 x 1200 dpi (2400 x 600 dpi HQ), Procesor: 600MHz , Memorie : 64MB ,tava orizontala de 250 de coli, Dimensiune hartie : A4, Letter, B5(JIS), B5(ISO), A5, B6,A6, Exe,,Greutate hartie :60-105 g/m2 Interfata : High-Speed USB 2.0 , Wired Network (Network 10/100/Base-TX), Printare prima pagina : 8.5 secunde, ,Sisteme de operare compatibile :Windows 7; 8; 10, Mac OS X v10.10.5 , Linux, volum recomandat: 2000 pagini,volum lunar maxim: 15.000 pag, Toner de start 700 pagini conform ISO / IEC 19798, Consumabile: toner standard TN-2411 - 1200 pagini la 5% acoperire, toner HY TN-2421 - 3000 pagini la 5% acoperire, cilindru DR-2401 - 12 000 pagini,inlocuitor HL-L2360DN, Garantie 24 luni, Garantie extensibila la 3 ani, cu conditia inregistrarii de catre utilizatorul final pe site-ul Brother Romania
- Număr anunț
- DA26384264
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.