Atribuită Cumpărare directă

Set accesorii PPL(A): rigla Pooleys NM-2 Scale Ruler; raportor Pooleys PP-1 Protractor; calculator manual de zbor Pooleys CRP-1 Computer

Număr anunț
DA26405093
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI 11534322)
Furnizor / câștigător
REGIONAL AIR SUPORT SRL (CUI 12020346)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.710,10 RON
Valoare atribuită
4.710,10 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.710,10 RON

din 4.710,10 RON estimat