Atribuită
Cumpărare directă
- Valoare Contract lunar RON 5089.85 + TVA (1050 licente, inclusiv: net mobil catalog electronic 4G lunar RON 3,85 +TVA, & net Security online lunar RON 14.50 +TVA) - 1050 licente cont de elev - 77 conturi profesori - 1050 conturi parinte - 1 conturi director - 1 cont secretar - 1050 Licente-Cont de elev EUR 1.00 / licenta cont de elev / luna; - 1050 Sim-uri de date si trafic Internet de 4GB lunar (elevi) (EUR 0.01 / sim/luna -DISCOUNT 100%) & - 77 Sim-uri de date si trafic Internet de 4GB lunar (profesori): (EUR 0.01/Sim/luna ); - Conturi Profesori Nu se tarifeaza - Conturi Director Nu se tarifeaza - Conturi Secretariat Nu se tarifeaza - Conturi Parinte Nu se tarifeaza Perioada de contract 4 luni de la 1.9.2020 pana in 31.12.2020. "Factura se emite se emite lunar, timp de 10 luni - septembrie 2020 - iunie 2021, precum termenii contractuali
- Număr anunț
- DA26406919
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU (CUI 4385430)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 48517000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.359,40 RON
- Valoare atribuită
- 20.359,40 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.