Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii tehnice balon de scoring non compliant coronare Scoreflex Sistem de livrare: • Tip cateter: Rapid exchange • Balon non-compliant • Compatibilitate cateter ghid: 5F • Compatibilitate fir ghid: 0.014” • Lungimea de lucru a cateterului: 140 cm • Teaca distala cu acoperire hidrofila Hydro-X pentru o avansare facila si acoperire hidrofoba pe firul ghid • Fir ghid diametral opus fata de firul de nitinol pentru o forta focala optima • Diametre disponibile Ø: 1.75, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.50, 4.00; • Lungimi disponibile mm: 10, 15, 20; • Diametru teaca proximal: 2.1 F • Diametru teaca distal: 2.7 F • Lungime varf cateter: 11 mm • Material balon: compozit pe baza de nylon ; • Diametru fir nitinol pentru scoring : 0.011” • Profil de trecere : 0.034”/0.87 (Ø 3.00 mm) • Nr de markeri: 2 markeri radioopaci • Presiune nominal NP: 12 atm • RBP: 20 atm Angiograf - dr. Botu - PN IMA
- Număr anunț
- DA26396546
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33141210-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.050 RON
- Valoare atribuită
- 4.050 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.