Atribuită
Cumpărare directă
SALATA VERDE NL BUC CI BU 16 ARDEI KAPIA ROSU RO CII V KG 10,100 B.ARDEAL.PATE PORC 200G CV 30 GYERM.ATA PAIANJEN.8OUA25 PG 25 HUTTON CUS-CUS 500G PG 10 ARPIS GRIS 500G PG 10 KOTANYI.CONDIM.PUI1136G BO 5 BELIN FR.DE PADUR100X2G IF 3 ALBATROS OUA COD3 CLS.M 3 CA 1 BITAR OREZ BOB LUNG 1KG PG 12 VEGETA BORS LEGUME 150G+3 PG 10
- Număr anunț
- DA26405057
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva Lacrima (CUI 8049492)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 658,20 RON
- Valoare atribuită
- 658,20 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.