Atribuită Cumpărare directă

Mouse wireless Myria - 1 buc x 21.01 lei, cf ref 15113/08.09.2020-Compartiment CFG, Kit Tastatura + Mouse Wireless Serioux - 1 buc x 50.42 lei, cf ref 15070/07.09.2020 - Serv. Juridic si Guvernanta Corporativa

Număr anunț
DA26388001
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,43 RON
Valoare atribuită
71,43 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,43 RON

din 71,43 RON estimat