Atribuită
Cumpărare directă
Fujitsu ESPRIMO P558/E85+, Core i5-9400, 8GB DDR4-2666,DVD SuperMulti SATA slim (tray), MultiCard Reader 24in1 USB 2.0 3.5", SSD PCIe 256GB M.2 NVMe, Mounting Kit for 1st 3.5' drive, 6 x USB 2.0, 4 x USB 3.1, 1x DP, 1 x DVI-D, Country kit Euro-cable (EU+), USB Keyboard + mouse, Monitor Fujitsu DISPLAY E22-8 TS Pro matt black, Essential Line 54.6cm (21.5") Wide Display, IPS Panel rezolutie nativa 1920x1080, luminozitate 250cd/m2, contrast 1000:1, intrari DisplayPort, DVI-D, VGA, boxe integrate, tilt stand, Licenta Windows 10 pro, Pachet Libre Office, UPS 600VA/360W
- Număr anunț
- DA26382722
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI-JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4222174)
- Furnizor / câștigător
- QUASIT SYSTEMS SRL (CUI 26302266)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.780 RON
- Valoare atribuită
- 5.780 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.