Atribuită
Cumpărare directă
3032063 ASPIRATOR BOSCH BGL2UB110 279,00 1 BUC 8042696 RADIO CEAS AKAI CE-1003 58,82 1 BUC 3034369 ASPIRATOR ELECTROLUX 2IN1 EERC70EB 366,39 1 BUC 1046629 HALO APLICA LED 5W 01-1180 93,28 1 BUC 8054940 ETAJERA 10 ST. BARDOLINO 2C 142,02 2 BUC 8052724 BIROU DAN BARDOLINO 2C 184,03 1 BUC 8048512 SCAUN CONFERINTA SIM IMITATIE MARO 74,79 15 BUC
- Număr anunț
- DA26384241
- Autoritate contractantă
- Comuna Naeni (Primaria Comunei Naeni) (CUI 4154363)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.387,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.387,40 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.