Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si punere in functiune echipament Cisco Aironet Mobility Express 1850 Series, conform ofertei dvs. din data de 03.09.2020.

Număr anunț
DA26414254
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
32522000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.565,38 RON
Valoare atribuită
3.565,38 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.565,38 RON

din 3.565,38 RON estimat