Atribuită Cumpărare directă

MidasAnAir 3040 este un aparat pentru dezinfectia aerului foarte eficient. Este inofensiv, nu are efecte secundare, este usor de folosit fara nici un fel de instructaj facut inainte. Aparatul foloseste radiatia UV-C pentru a obtine eficienta maxima in distrugerea micro-organismelor. Aparatul se poate folosi in: Cabinete Medicale, Scolii, Salii de Clasa, Birouri, Hoteluri, Restaurante • oprește răspândirea bolilor și bolilor; • ajută la păstrarea obiectelor și documentelor arhivate; • cavitatea rezonantă generează un nivel ridicat de energie per mp., astfel, nivelul de microorganisme din aer este redus drastic (93-99%); • fără resturi toxice; • elimină total nevoia de utilizare a substanțelor chimice produse, protejând astfel utilizatorii și mediul; • economii semnificative de energie; • fără ozon

Număr anunț
DA26397430
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
MASELECTRO LIGHT S.R.L. (CUI 36713714)
Cod CPV
31515000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.582 RON
Valoare atribuită
9.582 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.582 RON

din 9.582 RON estimat