Atribuită Cumpărare directă

Transformator de curent 50/5 Atip EIPA30.5, clasa 0.5

Număr anunț
DA26407674
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ALFA ENERG SRL (CUI 14860455)
Cod CPV
31172000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.729,80 RON
Valoare atribuită
2.729,80 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.729,80 RON

din 2.729,80 RON estimat