Atribuită Cumpărare directă

MERE CALITATEA I-A - 2100 kg livrate in perioada 01.10.2020 - 31.12.2020 conform solicitarilor autoritatii contractante , de regula bilunar

Număr anunț
DA26406885
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI 5351487)
Cod CPV
03222321-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.350 RON
Valoare atribuită
7.350 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.350 RON

din 7.350 RON estimat