Atribuită
Cumpărare directă
1. Cartridge Lexmark MX 317 – compatibil 30125100-2 buc. 100 52.00 5200.00 2. Cartridge pt OKI MC851DN Cyan (44059167) - compatibil - 7.3k buc. 5 72.00 360.00 3. Cartridge pt OKI MC851DN Yellow (44059165) - compatibil - 7.3k buc. 5 72.00 360.00 4. Cartridge pt OKI MC851DN Magenta (44059166) - compatibil - 7.3k buc. 5 72.00 360.00 5. Cartridge pt OKI MC851DN Black (44059168) - compatibil - 7k buc. 5 72.00 360.00 6. Cartridge pt OKI MC562DN Cyan (44469724) - compatibil - 5k buc. 10 19.00 190.00 7. Cartridge pt OKI MC562DN Yellow (44469722) - compatibil - 5k buc. 10 19.00 190.00 8. Cartridge pt OKI MC562DN Magenta (44469723) - compatibil - 5k buc. 10 19.00 190.00 9. Cartridge pt OKI MC562DN Black (44469804) - compatibil - 5k buc. 10 21.00 210.00 10. Cartridge pt OKI MC332DN Cyan (44973535) - compatibil - 1.5k buc. 10 13.90 139.00 11. Cartridge pt OKI MC332DN Yellow (44973533) - compatibil - 1.5k buc. 10 13.90 139.00 12. Cartridge pt OKI MC332DN Magenta (44973534) - compatibil - 1.5k buc. 10 13.90 139.00 13. Cartridge pt OKI MC332DN Black (44973536) - compatibil - 2.2k buc. 10 13.90 139.00 15. Kit fotoconductor Lexmark MX317 DN(50F0ZA0) - compatibil - 60k buc. 40 69.00 2760.00 16. Cartridge Lexmark MB2236ADW - compatibil buc. 12 148.50 1782.00 17. Cartridge Samsung MLT 305 - compatibil buc. 10 50.00 500.00 18. Kit fotoconductor Konica Minolta 1350 buc. 2 36.00 7
- Număr anunț
- DA26385678
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.362 RON
- Valoare atribuită
- 13.362 RON
- Data publicării
- 20.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.