Atribuită Cumpărare directă

Măsuri de volum etalon secundar din metal cu scară gradată pe gâtul măsurii o Vnom = 10 dm3, div = 5 cm3 - 2 bucăţi, cu rigla pe gat; o Vnom = 20 dm3, div = 10 cm3 - 2 bucăţi, cu rigla pe gat; o Vnom = 50 dm3, div = 1 dm3 - 1 bucată, cu rigla pe gat

Număr anunț
DA26391775
Autoritate contractantă
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI 4283376)
Furnizor / câștigător
M&P 2003 SRL (CUI 15742911)
Cod CPV
38424000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.280 RON
Valoare atribuită
14.280 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.280 RON

din 14.280 RON estimat