Atribuită Cumpărare directă

Cuie de 80, 100, 150, 200 câte 5 kg din fiecare

Număr anunț
DA26395179
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI 30855230)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
44192200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,80 RON
Valoare atribuită
100,80 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,80 RON

din 100,80 RON estimat