Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 COS GUNOI PEDALA 18L buc 4.00 X 28.96 RON fara TVA / buc 2 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 1.00 X 199.02 RON fara TVA / buc 3 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 500ML buc 4.00 X 31.65 RON fara TVA / buc 4 MSV PROSOP 2/set set 12.00 X 2.25 RON fara TVA / set 5 HARTIE IG. ROZ 40/bax 2strat buc 1.00 X 14.13 RON fara TVA / buc 6 SERV UMEDE 120 GERBERA buc 2.00 X 4.60 RON fara TVA / buc 7 MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set L buc 1.00 X 38.00 RON fara TVA / buc 8 MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set M buc 1.00 X 38.00 RON fara TVA / buc 9 MSV LAVETE UNIVERSALE 5/set 38*32cm set 2.00 X 2.97 RON fara TVA / set
- Număr anunț
- DA26393137
- Autoritate contractantă
- LICEUL Traian Vuia Craiova (CUI 5077692)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 573,73 RON
- Valoare atribuită
- 573,73 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.