Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Aer conditionat VORTEX VAI0920FA, 9000 BTU, A++/A+ kit instalare inclus, alb cu montaj inclus Aer conditionat VORTEX VAI0920FA, 9000 BTU, A++/A+, kit instalare inclus, alb+SRVINST5ZCUKIT Instalare aer conditionat in7 - 10 zile calendaristice - pentru aparatele de 9.000-12.000BTU cu kit de montaj inclus(limita a 3 ml traseu) Conditii de efectuare a serviciului de instalare aer conditionat Termenul de montaj este de 3-5 zile lucratoare calculate de la data achizitiei serviciului de instalare, cu exceptia situatiilor in care livrarea aparatelor de aer conditionat este efectuata prin intermediul serviciilor de livrare ale partenerilor de curierat. In aceste situatii termenul de instalare decurge de la data livrarii aparatului de aer conditionat. Materiale incluse in serviciul de montaj standard Traseu frigorific din ţeava de cupru si izolaţie termica in limita a 3 ml Furtun scurgere condens Cablu electric 3ml pentru conexiunile dintre unitatea interioara si cea exterioara Consola pentru unitatea exterioara inclusiv sistemul de prindere Banda matisat Stecher Cablu alimentare unitatea interna 1m Nota: aparatele care au kit de montaj inclus dispun deja de traseu frigorific 3ml, furtun scurgere, cablu electric de conexiune, banda matisat, cablu unitate interna. Nu se se vor livra suplimentar. Manopera de instalare standard presupune: Executarea unei singure găuri in peretele exterior pentru aparat monosplit, respectiv doua găuri pentru dublusplit.
- Număr anunț
- DA26416033
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.302,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.302,35 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.