Atribuită Cumpărare directă

1043836 SET 24 BAT ALC VARTA ENERGY LR6 AA SET 5 1006924 BATERIE VARTA 9V 2022 SUPERLIFE BLISTER SET 2

Număr anunț
DA26409534
Autoritate contractantă
Colegiul National "Grigore Moisil (CUI 4277919)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31411000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,21 RON
Valoare atribuită
124,21 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,21 RON

din 124,21 RON estimat