Atribuită
Cumpărare directă
Fibra Optica 250 m x 2 lei/ m= 500 lei Instalare fibra optica prin canalizatie 200 m x 1,8 lei/ ,m= 360 lei Instalare fibra optica pe fatade cladiri 50 m x 1,5 lei/ m= 75 lei Suduri fibra optica 16 buc. x 25lei/ buc= 400 lei Pigtail SC/PC sau LC/PC 4 buc x 15lei/ buc= 60 lei Protectori sudura 16 buc. x 0,2 lei/ buc= 3,2 lei Mini ODF F12xLC/PC 1 buc. x 60 lei /buc= 60 lei Camereta PVC40x40 1 buc. x 250 lei/buc= 250 lei Conector dublu LC/PC 2 buc x 15 lei/ buc= 30 lei Total = 1738,2 lei (fara tva)
- Număr anunț
- DA26414772
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fizica Atomica (CUI 4265817)
- Furnizor / câștigător
- B2B TELECOM SERVICES, SOLUTIONS & CONSULTING SRL (CUI 36658580)
- Cod CPV
- 45314320-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.738,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.738,20 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.