Atribuită
Cumpărare directă
PRODUS UM pret unitar (RON fara TVA/buc) plic A4 30 0,35 pix AIHAO 521 50 1,5 tusiera 12 3 tus albastru 12 5,4 lipici 4 4,7 sfoara, ghem 4 3,1 hartie, cutie 1 57,5 sac gros, transparent, 10 buc/rola 2 27 ecuson cu snur 50 2,1 banda adeziva lata 4 2,8 manusi unica folosinta latex, 100/cutie, L 8 48
- Număr anunț
- DA26378491
- Autoritate contractantă
- ORASUL MIERCUREA SIBIULUI (CUI 4406266)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 829,20 RON
- Valoare atribuită
- 829,20 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.