Atribuită Cumpărare directă

Hartie cu textura foarte fina care amplifica stralucirea culorilor si contrastelor, format A4, gramaj 80g/mp, mod de ambalare 500 de coli/top, dimensiunea 297x420 mm, grad albire peste 98%, opacitate foarte buna, se utilizeaza pentru copiatoare, imprimante cu laser si inject cu toner sau cartus negru.

Număr anunț
DA26384157
Autoritate contractantă
Jandarmeria Romana - U.M. 0260 Bucuresti (CUI 4192774)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.954,89 RON
Valoare atribuită
1.954,89 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.954,89 RON

din 1.954,89 RON estimat