Atribuită
Cumpărare directă
Morcovi kg 40 2,02 80,8 Rosii kg 50 3,94 197 Ceapa kg 30 1,83 54,9 Cartofi kg 200 1,1 220 Telina kg 15 3,12 46,8 Castraveti cornisor kg 40 2,75 110 Ardei galben kg 20 3,58 71,6 Ardei kapia kg 20 5,05 101 Gogosari kg 20 5,69 113,8 Varza alba kg 150 1,28 192 Prume kg 20 2,94 58,8 Mere kg 10 3,21 32,1 Struguri Muscat sau Victoria kg 30 2,94 88,2 Piersici kg 5 5,69 28,45 Vinete kg 50 2,75 137,5 Nectarine kg 5 6,33 31,65 Usturoi kg 6 11,19 67,14 Lamai kg 5 5,87 29,35 Banane kg 40 3,72 148,8 TOTAL 1809,89
- Număr anunț
- DA26410585
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BLAJ (CUI 4563058)
- Furnizor / câștigător
- FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.809,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.809,89 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.