Atribuită Cumpărare directă

Primăria municipiului Slatina dorește să achiziționeze produse de birotică necesare pentru buna desfășurare a alegerilor din 27 septembrie 2020, constând în : - tuș de culoare albastră ( 250 buc.) - tușiere ( 250 buc.)

Număr anunț
DA26396862
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
22612000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.250 RON
Valoare atribuită
4.250 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.250 RON

din 4.250 RON estimat