Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de programare la comanda, pentru departamente urmarire documente achizitii, investitii, economic, integrare cu reteaua loacala a beneficiarului, multiuser, securizarea datelor din platforma, programare baze de date, schimbare stare documente, transmitere automata de emailuri, realizarea de rapoarte
- Număr anunț
- DA26405356
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRAT IT S.R.L. (CUI 23726151)
- Cod CPV
- 72230000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.000 RON
- Valoare atribuită
- 75.000 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.