Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ FURNITURI ȘI ACCESORII DE BIROU: FIȘE MAGAZIE = 2600 BUC X 0,06 LEI/BUC; CARTON XEROX = 2 TOP X 31,27 LEI/TOP, DOSARE PVC = 300 BUC X 0,53 LEI/BUC,BIBLIORAFTURI = 150 BUC X 3,23 LEI/BUC. PRODUSELE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE DIN PREZENTA ACHIZIŢIE , SOLICITĂRILE FORMULATE PRIN ADRESA CU NR.2564349 DIN 22.09 2020, DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚII TEHNICE ANEXĂ LA NR.2562398 DIN 15.09.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR. 137 TRANSMISĂ ÎN DATA DE 22.09.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2564367 DIN 22.09.2020. PRODUSELE,SUNT NECESARE PENTRU APROVIZIONAREA CU FURNITURI ȘI ACCESORII DE BIROU, ÎN VEDEREA BUNEI DESFĂŞURĂRI A ACTIVITĂŢILOR SPECIFICE UNITĂŢII ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020.
- Număr anunț
- DA26410070
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 862,04 RON
- Valoare atribuită
- 862,04 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.