Atribuită Cumpărare directă

CARTUS Toshiba est-256 (T-4590E ) 3 buc CARTUS Kyocera 3040 (TK 3100) 4 buc TONER KYOCERA ECOSYS 3055 – TK 3190 2 buc

Număr anunț
DA26410537
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Valcea (CUI 2541185)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
30125120-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.685,71 RON
Valoare atribuită
1.685,71 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.685,71 RON

din 1.685,71 RON estimat