Atribuită
Cumpărare directă
LAC PROTECTOR PALISANDRU IG5181-C2,5L 1 BUC SET SPALAT WC PE COLT 2780 2 BUC CANAL WDK 15X15 ALB CURAT 6191002 5 BUC CANAL CABLU(JGHEAB) 25X16 CU CAPAC 2M 4 BUC ROLA 25M MYYM 2X1 (H05VV-F) T 1 ROL COPEX MET/PLASTIC NR16 MF0013-023906 1 ROL HOFF PROIECTOR LED 10W 1 BUC CORP EVACUARE ILUMINAT ST/DR 3114 2 BUC DOZA RAMIF. DRD PT 80X80X40 000524 REL 5 BUC DOZA RAMIF. 100X100 DRP-ST-1 45037 REL 10 BUC ELEGANT INTR. SIMPLU IMBS PT 045358 1 BUC BANDA SUPORT 12MM M5 31-19011 1 ROL ECO PRIZA SHUKO (CP) - ST MF0012-06039 3 BUC ECO INTR DUBLU MF0012-06005 4 BUC ECO INTR SIMPLU MF0012-06001 2 BUC CONECTOR TERMINAL 10MM 10 POLI 31-324 4 SET BANDA IZOL 10MX0,15MMX19MM NEGRU LOH 1 BUC SD SURUB GIPS CART 3,5X35 NG FILET RAPID 291 BUC DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN CUPLA FURTUN 3/4'' AQUASTOP DY8030DL 1 BUC SET 4 PIESE DUZA REGL. 1/2''-3/4'' DY802 2 BUC COS HARTIE VENETIA GRI 95006 2 BUC PERIE UNGHII 1 BUC SD SURUB PT GIPS CARTON 3.5X55 FOSF PH2 98 BUC CABLU MYYM 3X1,5 (H05VV-F) T500 25 M
- Număr anunț
- DA26354299
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DECEBAL CRICAU (CUI 12905747)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 669,21 RON
- Valoare atribuită
- 669,21 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.