Atribuită Cumpărare directă

Atribuirea achizitiei directe in SEAP constituie comanda ferma de livrare. Capsule simple transparente pentru monede diagonala 40mm - lot 25 bucati.

Număr anunț
DA26338983
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02560 (CUI 11906647)
Furnizor / câștigător
JUMP SRL (CUI 15162035)
Cod CPV
44452000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,40 RON
Valoare atribuită
806,40 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,40 RON

din 806,40 RON estimat