Atribuită Cumpărare directă

Cablu MCCG, cablu CYYF, bec led 40W, bec led 12W, bec led 6W, lampa 70w, carja mica, tub neon Philips, bec sodiu 150w, dulie lampa

Număr anunț
DA26356820
Autoritate contractantă
Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
Furnizor / câștigător
TIFO ENERGY SRL (CUI 33959189)
Cod CPV
32421000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.808 RON
Valoare atribuită
29.808 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.808 RON

din 29.808 RON estimat