Atribuită
Cumpărare directă
Servicii inchiriere purificatoare apa pentru sediile Autoritatii Contractante. Cantitatea initiata a fost determinata pein raportare la un numar de 40 de dozatoare/luna, pentru o perioada contractuala cuprinsa intre data de 15.09.2020 si 31.12.2020. Cadrul obligational va fi stabilit contractual.
- Număr anunț
- DA26336408
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI (CUI 4505405)
- Furnizor / câștigător
- NISRE SRL (CUI 33570172)
- Cod CPV
- 98300000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.000 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.