Atribuită
Cumpărare directă
OXYPY este un bioinsecticid pentru uz interior eficient împotriva insectelor zburatoare si taratoare. Este eficient impotriva urmatoarelor tipuri de insecte: muste, tantari, molii, viespi, purici, gandaci de bucatarie, gandaci tigara, acarieni etc, parazitii produselor alimentare depozitate (Sp Plodia, sp Ephestia, Stilophilus SP, etc) Remanenta 6 saptamani Este o solutie gata de utilizat, pe baza de permetrin si piretrina, creat pentru a fi utilizat cu dispozitivul de nebulizare NOCOSPRAY. Produs de catre OXYPHARM – Franta Avizat MS
- Număr anunț
- DA26336372
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 24452000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.