Atribuită
Cumpărare directă
100856689 3800745716313 FAIANTA FOREST BEJ 25X40CM 1.2 MP 42.60 35.80 75 Buc 100856693 3800745717716 DECOR FOREST 25X40CM 19.00 15.97 30 Buc 100857142 5946043001206 CHIT ROSTURI CERESIT CE40 NATURA 5 41.00 34.45 2 Buc 100873000 5946043001367 CM 11 PLUS 25 KG 32.95 27.69 24 Buc 100560631 3663602900771 CHIUV INOX MAT LYELL 1.5C 100X50 404.00 339.50 1 Buc 100629567 3663602608462 KIT SIFON CHIUVETA 1 CUVA 35.00 29.41 1 Buc 100571639 4005176412196 BATERIE BUCATARIE START 168.00 141.18 1 Buc
- Număr anunț
- DA26337358
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4298105)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.407,39 RON
- Valoare atribuită
- 4.407,39 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.