Atribuită Cumpărare directă

KIT TELECONFERINTA 1 X RECEPTOR TELECOFERINTA 1 X EMITATOR TELECONFERINTA Total: 3206 RON + TVA

Număr anunț
DA26337034
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
32232000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.206 RON
Valoare atribuită
3.206 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.206 RON

din 3.206 RON estimat