Atribuită Cumpărare directă

Intocmire documentatie cadastrala de actualizare si prima inscriere teren (str.Posada) aflat in domeniul public al municipiului Medias, in suprafata de 177 mp

Număr anunț
DA26340449
Autoritate contractantă
Municipiul Medias (CUI 4240677)
Furnizor / câștigător
Anderco Sergiu George (CUI 26143888)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat