Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CUVE STICLA SPECTOFOTOMETRU CUVA STICLA CU CAPAC 10 MM .Cuva standard ( macro ) din sticla pentru spectrofotometru. Drum optic : 10 mm. Utilizare : 320 - 2500 nm. Volum : 3,5 ml. Ambalare 2 bucati/pachet PAC 1 142.10 CUVA STICLA CU CAPAC 40 MM. uva standard ( macro ) din sticla pentru spectrofotometru. Drum optic : 40 mm. Utilizare : 320 - 2500 nm. Volum : 14 ml. Set format din 2 bucati/pachet PAC 1 228.29 CUVA STICLA CU CAPAC 50 MM. Cuva standard ( macro ) din sticla pentru spectrofotometru. Drum optic : 50 mm. Utilizare : 320 - 2500 nm. Volum : 17,5 ml. Set format din 2 bucati/pachet PAC 1 228.27 CUVA STICLA CU CAPAC 100 MM. Cuva standard ( macro ) din sticla pentru spectrofotometru. Drum optic : 100 mm. Utilizare : 320 - 2500 nm. BUC 2 375.00
- Număr anunț
- DA26336253
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 38500000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.348,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.348,66 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.