Atribuită
Cumpărare directă
COVORAS DEZINFECTANT PENTRU INTRARE 60*90*4 CM ozator sapun lichid medical alb S6M 1litru Dozator sapun lichid medical alb S6M 1litru, cu clapeta pentru actionare cu cotul, vizor nivel, inchidere cu cheie, plastic ABS. Caracteristici Vizor nivel Plastic ABS alb Capacitate: 1000ml Dozaj: 1 - 1.5ml Dimensiune: 12.5 x 10.5 x 17 cm Greutate: 550gr Sistem antivandalism Durata medie de viata: 5 ani Inchidere cu cheita Clapeta actionare cu cotu
- Număr anunț
- DA26340421
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ONCESTI (CUI 29138371)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 39831700-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599,03 RON
- Valoare atribuită
- 599,03 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.