Atribuită Cumpărare directă

Pachet dezinfectanti ce contine: - Dez. maini Aseptoman med 1L: 150 fl x 44,62 lei = 6.693,00 lei mai putin

Număr anunț
DA26345317
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.43 FERDINAND (CUI 29429052)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.693 RON
Valoare atribuită
6.693 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.693 RON

din 6.693 RON estimat