Atribuită
Cumpărare directă
Spalare cu lichid special Cleanex cu pompa de spalare cu dublu sens, unitatea de facturare este 1 unitate =24Kw, spalare de neutralizare, reumplere centrala si probe de etanseitate si functionare, pentru centralele si cazanele prezentate in oferta: 1. Primarie Vladimirescu 1 cazan Termomax 125 KW 2. Piata Vladimirescu 1 cazan 24 KW 3. Camin de batrani Vladimirescu 1 cazan Lamborghini 50KW 4. Sala taxa si impozite Horia 1 cazan 24kw 5.Biroul evidenta populatiei Vladimirescu 1 cazan 24 Kw 6.Primaria Vladimirescu 2 cazane 50kw=100kw 7.Primaria Vladimirecsu corp de cladire nou 1 cazan 24kw
- Număr anunț
- DA26338878
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
- Furnizor / câștigător
- GREC MIRCIA-PAVEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 27292179)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.