Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA CEA MAI BUNA CALITATE ! MASTI CHIRURGICALE MEDICALE, TIP II, DISPOZITIV MEDICAL conform MDD 93/42/EEC ( EN 14683 :2019 ) , CU 3 PLIURI, DIN 3 STRATURI, PROTECTIE PESTE 98%, CU ELASTIC, CU CAPACITATE DE FILTRARE SPORITA ( BFE peste 98% ), cu clema metalica pentru fixare pe nas, culoare albastra ! Aceste produse sunt de foarte buna calitate, au marcaj CE si producatorul este certificat ISO. Sunt ambalate 50 buc/cut si 2.000 buc/bax ! Societatea noastra este certificata ISO pentru importul si distributia de dispozitive si produse medicale ! Atentie ! Acestea sunt masti medicale autentice ! Pe piata sunt oferte de masti de protectie "non-medicale", dar omit sa spuna/scrie acest lucru si le denumesc "Masti de protectie de unica folosinta " Diferenta este ca stratul din mijloc de protectie, este de fapt tot un strat de tesatura ca straturile exterioare, astfel cele non-medicale nu ofera o protectie reala impotriva virusilor
- Număr anunț
- DA26341566
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
- Cod CPV
- 33199000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.140 RON
- Valoare atribuită
- 4.140 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.