Atribuită Cumpărare directă

UPS WELL sursa neintreruptibila interactive 480W 850VA

Număr anunț
DA26343067
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
Furnizor / câștigător
EXPERT IT S.R.L. (CUI 22129422)
Cod CPV
31682000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,42 RON
Valoare atribuită
261,42 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261,42 RON

din 261,42 RON estimat