Atribuită
Cumpărare directă
ZAHAR 1KG TOPSELLER 10 KG X 2.3761 PATE 100GR ARDEALUL(12)(6) 60 BUC X 2.2018 CEAPA OLANDA 10 KG X 2.0183 MORCOV UNGARIA CAL II 10 KG X 2.3853 CARTOFI CAL I ROMANIA 59KG X 1.3302 OUA ROMANIA 60BUC X 0.3853 MARGARINA DELMA 250GR(40) 10 BUC X 2.0091 MARGARINA UNIREA 250GR(40) 5BUC X2.3761 BRANZA TOPITA HOCHLAND TRIUNGHI 140GR(30) 32BUC X 4.5779 UNT PORTIONAT 7GR(120) 1BUC X 47.2477 OREZ 1KG AMBALAT DERONI 10 BUC X 5.8623 CORN 7DAYS,85G MAX(20) 40 BUC X 1.8256 CORN 7DAYS DOUBLE 80GR(20) 20 BUC X 1.8256
- Număr anunț
- DA26345898
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 695,39 RON
- Valoare atribuită
- 695,39 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.