Atribuită Cumpărare directă

100849719 3232637807159 CORNIER PVC ALB 100X100MM 2.50M 52.94 3 Buc 100860614 5946062010364 BAIT DANKE 0.75L TEAK 21.01 7 Buc

Număr anunț
DA26348701
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4298105)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,88 RON
Valoare atribuită
305,88 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,88 RON

din 305,88 RON estimat