Atribuită Cumpărare directă

Lupa Zoomion Neutron LED 2x/4x 120mm

Număr anunț
DA26348885
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
ASTROMAGAZIN SRL (CUI 26844542)
Cod CPV
38600000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,60 RON
Valoare atribuită
260,60 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,60 RON

din 260,60 RON estimat