Atribuită Cumpărare directă

ervicii de elaborare a Cererii de Finanțare și transmiterea prin MySMIS 2014, împreună cu toate anexele solicitate pentru depunerea unui proiect pe POC/9/1/xa Prioritară 2 – Tehnologia informației și comunicațiilor (TIC) pentru o economie digitală competitivă, Acțiunea 2.3.3. Îmbunătățirea conținutului digital și a infrastructurii TIC sistemice în domeniul e-educație, e-sănătate și e-cultură – Secțiunea e-educație.

Număr anunț
DA26352247
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
IRIMIA I. NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 25991596)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat