Atribuită Cumpărare directă

Cateter albastru 22 G = 2000 buc Cateter verde 18G =1000 buc Ace capat roz 18 G = 5000 buc Ace capat verde = 5000 buc PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA! VA RUGAM EXPEDIATI PRODUSELE.

Număr anunț
DA26344092
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI 26560036)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.120 RON
Valoare atribuită
4.120 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.120 RON

din 4.120 RON estimat