Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere-revizii auto

Număr anunț
DA26350103
Autoritate contractantă
U.M. 0623 Brasov (CUI 4384087)
Furnizor / câștigător
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 27885826)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.591,75 RON
Valoare atribuită
10.591,75 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.591,75 RON

din 10.591,75 RON estimat